Školská taška Hama

školská taška

Okrem veľa nových dojmov a veľa dôležitých informácií je školská taška plná kníh dôležitá pre prvý deň v škole.Chrbát školská taška malého dieťaťa musí nosiť niečo od prvého dňa v škole. Takže je ešte dôležitejšie, aby ste pri výbere správnej školskej tašky pre svojho školáka začali brať do úvahy niekoľko vecí.

Okrem veľa nových dojmov a veľa dôležitých informácií je školská taška plná kníh dôležitá pre prvý deň v škole.Chrbát malého dieťaťa musí nosiť niečo od prvého dňa v škole. Takže je ešte dôležitejšie, aby ste pri výbere správnej školskej tašky pre svojho školáka začali brať do úvahy niekoľko vecí.

 

Školská taška Hama

školská taška Hama

Okrem veľa nových dojmov a veľa dôležitých informácií je školská taška plná kníh dôležitá pre prvý deň v škole.Chrbát malého dieťaťa musí nosiť niečo od prvého dňa v škole. Takže je ešte dôležitejšie, aby ste pri výbere správnej školskej tašky pre svojho školáka začali brať do úvahy niekoľko vecí. Mesh Back Coolin System  má polstrovanie chrbtovej časti z príjemného priedušného materiálu s ventilačným drážkami pre optimálnu cirkuláciu vzduchu. Taška ma polstrované, nastaviteľné popruhy na ramená v tvare S nezarezávajú sa do ramien, dobre a pevne sedia a ľahko sa s nimi manipuluje.